Registrer CV

Våre ansatte har mange års fartstid i bemanningsbransjen i Follo og Østfold. Kvalitet og oppfølging er nedfelt i både vår visjon, våre mål og vår degadd erbeidsmåte.

Heidi Kristiansen Vobes
Daglig leder / Partner

Heidi Kristiansen Vobes bor på Kolbotn og har over 15 års erfaring fra bransjen som både konsulent og Drifts- og HR direktør. Tidligere har hun jobbet i blant annet Telenor og Visma med salg og markedsføring. Heidi har utdannelse fra Universitetet i Oslo og England.

heidi@vikarkompaniet.no958 32 760
Magnus Bodhammar
Bemanningsrådgiver / Partner

Magnus Bodhammar bor i Moss. Han har mange års erfaring fra bemanningsbransjen som konsulent. Magnus har bred erfaring både operativt og med ledelse av lager, logistikk og transport.

magnus@vikarkompaniet.no932 40 562
Tove Nilsen
Bemanningsrådgiver / Partner

Tove Nilsen bor i Ski. Tove har jobbet med bemanning i Follo i nærmere 10 år som konsulent. Tove har lang erfaring med salg og relasjonsbygging fra tidligere jobber.

tove@vikarkompaniet.no971 59 006
Frode Tollefsen
Bemanningsrådgiver / Partner

Frode Tollefsen bor i Moss. Han har mange års erfaring fra bemanningsbransjen som konsulent og avdelingsleder og bred operativ erfaring fra lager.

frode@vikarkompaniet.no932 44 588
Camilla Högberg
Salgssjef

Camilla Högberg er opprinnelig fra Sverige men bor i Oslo. Camilla har erfaring fra ulike lederstillinger innen butikkdrift og har arbeidet i bemanningsbransjen siden 2014, de senere år som salgsansvarlig og med strategisk salg. På fritiden er Camilla personlig trener og fitness instruktør.

camilla@vikarkompaniet.no936 40 187
Espen Winås
Avdelingsleder Østfold/Daglig Leder VK Logistikkpartner

Espen kommer fra stillingen som Distriktssjef i Manpower og har mange års erfaring fra både produksjon og logistikkbransjen. Han har blant annet vært Operation Manager hos Collicare og Supervisor i DHL Supply Chain.

espen@vikarkompaniet.no916 12 333
Henning Bjørnsen
Bemanningsrådgiver

Henning kommer fra stillingen som Drift- og transportleder i Bring Linehaul. Han har mange års erfaring som yrkessjåfør, samt bakgrunn fra lager og logistikk. Henning jobber fra vårt kontor i Moss.

henning@vikarkompaniet.no478 25 412
Anne Mette Skolegården
Bemanningsrådgiver

Anne Mette Skolegården bor på Kolbotn. Hun har jobbet med bemanning i mange år og har også lang erfaring med salg fra treningsbransjen.

annemette@vikarkompaniet.no928 56 785
Valentina Berisha
Bemanningsrådgiver

Valentina er opprinnelig fra Sverige men bor nå i Sarpsborg. Hun har en Bachelorgrad i Arbeid og velferdsfag, og har tidligere jobbet i butikk og i omsorgsyrker.

valentina@vikarkompaniet.no920 24 903
Rasmus Larsson
Bemanningsrådgiver

Rasmus Larsson er opprinnelig fra Sverige, men bor nå i Oslo. Han har flere års erfaring fra Logistikkbransjen, også som teamleder og har erfaring fra IT bransjen.

rasmus@vikarkompaniet.no467 44 810
Sanja Cadjo
Bemanningsrådgiver

Sanja kommer fra Retail bransjen der hun har jobbet som leder i mange år. Hun har tidligere også bakgrunn fra Lager, med plukk, pakk, lossing og lasting.

sanja@vikarkompaniet.no486 60 138
Cathrine Skaug
Avdelingsleder Nordre Follo/Oslo nord

Cathrine har lang bakgrunn fra Retail bransjen, som butikksjef og regionsjef. Hun har utdannelse fra Firenze og New York innenfor statsvitenskap, litteratur og språk.

cathrine@vikarkompaniet.no932 51 436

Abonner på vårt nyhetsbrev

Skriv inn din epost
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

KONTAKTSKJEMA

Mangel på personell hører med til hverdagen for de fleste bedrifter. VikarKompaniet tilbyr utleie av forskjellige typer personell til alle fagområder.

Epost: post@vikarkompaniet.no.
Tlf. 668 20 100
Suksess!
Oops! Noe gikk galt under innsending av skjemaet.