Kontakt oss

Du finner oss på Kolbotn og i Moss.

Her finner du oss

Kolbotn

Kapellveien 18,
1410 Kolbotn

Moss

Varnaveien 27,
1526 Moss

Sarpsborg

Heidi Vobes
Daglig leder / Partner
heidi@vikarkompaniet.no958 32 760
Magnus Bodhammar
Bemanningsrådgiver / Partner
magnus@vikarkompaniet.no932 40 562
Tove Nilsen
Bemanningsrådgiver / Partner
tove@vikarkompaniet.no971 59 006
Frode Tollefsen
Bemanningsrådgiver / Partner
frode@vikarkompaniet.no932 44 588
Espen Winås
Daglig Leder VK Logistikkpartner/Avd. Leder Østfold
espen@vikarkompaniet.no916 12 333
Camilla Högberg-Cantuaria
Salgssjef
camilla@vikarkompaniet.no936 40 187
Cathrine Skaug
Avdelingsleder Nordre Follo/Oslo nord
cathrine@vikarkompaniet.no932 51 436
Henning Bjørnsen
Bemanningsrådgiver
henning@vikarkompaniet.no478 25 412
Anne Mette Skolegården
Bemanningsrådgiver
annemette@vikarkompaniet.no928 56 785
Sanja Cadjo
Bemanningsrådgiver
sanja@vikarkompaniet.no486 60 138

KONTAKTSKJEMA

Mangel på personell hører med til hverdagen for de fleste bedrifter. VikarKompaniet tilbyr utleie av forskjellige typer personell til alle fagområder.

E-post: post@vikarkompaniet.no
Tlf: 668 20 100
Suksess!
Oops! Noe gikk galt under innsending av skjemaet.