Kontakt oss

Du finner oss i Kolbotn, Moss, Fredrikstad og Lillestrøm.

Her finner du oss

Kolbotn

Kolbotnveien 7
1410 Kolbotn

Moss

Varnaveien 27,
1526 Moss

Fredrikstad

Seljeveien 5a
1661 Rolvsøy

Lillestrøm

Storgata 11
2001 Lillestrøm
Heidi Kristiansen Vobes
Daglig leder / Partner
heidi@vikarkompaniet.no958 32 760
Magnus Bodhammar
Konsulent / Partner
magnus@vikarkompaniet.no932 40 562
Tove Nilsen
Konsulent / Partner
tove@vikarkompaniet.no971 59 006
Frode Tollefsen
Konsulent / Partner
frode@vikarkompaniet.no932 44 588
Anne Mette Skolegården
Konsulent
annemette@vikarkompaniet.no928 56 785
Rasmus Larsson
Konsulent
rasmus@vikarkompaniet.no467 44 810
Valentina Berisha
Konsulent
valentina@vikarkompaniet.no920 24 903
Ellen Flobak
Bemanningskonsulent
ellen@vikarkompaniet.no921 33 036
Kjell Magne Olsen
Avdelingsleder VK Rekruttering
kjellmagne@vkrekruttering.no928 77 000

Abonner på vårt nyhetsbrev

Skriv inn din epost
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

KONTAKTSKJEMA

Mangel på personell hører med til hverdagen for de fleste bedrifter. VikarKompaniet tilbyr utleie av forskjellige typer personell til alle fagområder.

Epost: post@vikarkompaniet.no.
Tlf. 668 20 100
Suksess!
Oops! Noe gikk galt under innsending av skjemaet.