Kontakt oss

Du finner oss på Kolbotn og i Moss.

Her finner du oss

Kolbotn

Kapellveien 18,
1410 Kolbotn

Moss

Varnaveien 27,
1526 Moss

Sarpsborg

Heidi Kristiansen Vobes
Daglig leder / Partner
heidi@vikarkompaniet.no958 32 760
Magnus Bodhammar
Bemanningsrådgiver / Partner
magnus@vikarkompaniet.no932 40 562
Tove Nilsen
Bemanningsrådgiver / Partner
tove@vikarkompaniet.no971 59 006
Frode Tollefsen
Bemanningsrådgiver / Partner
frode@vikarkompaniet.no932 44 588
Camilla Högberg
Salgssjef
camilla@vikarkompaniet.no936 40 187
Espen Winås
Avdelingsleder Østfold/Daglig Leder VK Logistikkpartner
espen@vikarkompaniet.no916 12 333
Henning Bjørnsen
Bemanningsrådgiver
henning@vikarkompaniet.no478 25 412
Anne Mette Skolegården
Bemanningsrådgiver
annemette@vikarkompaniet.no928 56 785
Valentina Berisha
Bemanningsrådgiver
valentina@vikarkompaniet.no920 24 903
Rasmus Larsson
Bemanningsrådgiver
rasmus@vikarkompaniet.no467 44 810
Sanja Cadjo
Bemanningsrådgiver
sanja@vikarkompaniet.no486 60 138
Cathrine Skaug
Avdelingsleder Nordre Follo/Oslo nord
cathrine@vikarkompaniet.no932 51 436

Abonner på vårt nyhetsbrev

Skriv inn din epost
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

KONTAKTSKJEMA

Mangel på personell hører med til hverdagen for de fleste bedrifter. VikarKompaniet tilbyr utleie av forskjellige typer personell til alle fagområder.

Epost: post@vikarkompaniet.no.
Tlf. 668 20 100
Suksess!
Oops! Noe gikk galt under innsending av skjemaet.